نمای مینرال چیست

نمای مینرال چیستنمای مینرال چیست: نمای مینرال یکی از نماهای روز ساختمانی می باشد، نمای مینرال افق گستر ترکیبی آماده با ذرات سنگ مرمریت، گرانیت، کوارتز و با رنگهای کاملا طبیعی خود مواد تشکیل دهنده میباشند. نمای مینرال افق گستر ترکیبی از سنگهای معدنی و سنگ دانه های گرانیت، مرمر و سنگهای سفید به همراه رزین ها (پلاستر) می باشد.
نمای مینرال چیست : نمای مینرال یک پوشش تزیینی مدرن و مقاوم می باشد که قابلیت استفاده در سطوح مختلف را داراست. نمای مینرال در واقع متشکل از سنگ ریزه ‌های معدنی مانند مرمر، گرانیت و کوارتز است. این مواد معدنی در ترکیب با یکدیگر به تنهایی قابل استفاده نیستند و از این رو آن‌ ها را با انواع رنگ‌ های طبیعی، رزین ‌ها و چسب ‌ها، مواد مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش و روان کننده‌ ها ترکیب‌ می‌ کنند تا بتوان به ویژگی‌ های به خصوصی دست یافت تا بتوان از آنها در موارد مختلف استفاده نمود. نمای مینرال در سه دانه بندی درشت، متوسط، ریز بسیار متنوع و بالغ بر 48 نوع رنگ زیبا و متنوع در بازار موجود می باشد. معمولاً در اجرای نماهای مینرال در یک پروژه حداقل 2 اپراتور همزمان شروع به اجرا کرده ودر هر پروژه سرعت در مقایسه با نماهای سنگی-آجری -کامپوزیت تقریباً بیش از 5 برابر است سرعت مینرال حتی در ارتفاعات بیش از 100مترمربع در روز می باشددر پروژه های انبوه که به صورت مجتمع ساخته شده اند، بزرگترین مشکل در اواخر پروژه، مربوط به نمای ساختمان می باشد. درواقع استفاده از نماهای سنگی وآجری کاملا زمان بربوده به همین دلیل سرعت اجرای بالای مینرال این مشکل را حل کرده وازلحاظ صرفه جویی در زمان گزینه بسیار مناسب می باشد.

 

 

نمای مینرال افق گسترفروش نمای مینرالافق گستربلکااجرای نمای مینرالپتینهنمای مینرالنحوه اجرای نمای مینرالطراحی نمای مینرال – ساخت نمای مینرال – تصاویر نمای مینرال – عکس نمای مینرال – نمای مینرال چیست – کاتالوگ نمای مینرال